Агенцията за закрила на детето ще разследва клиповете с насилие над момиче в Дружба

Държавната агенция за закрила на детето се е самосезирала след скандалния случай на насилие между непълнолетни момичета. За случката стана ясно от клипове, разпространени в социалните мрежи. 

От агенцията съобщиха, че са информирали всички компетентни институции за случая, сред които СДВР, дирекция Киберсигурност към ГДБОП и Агенция социално подпомагане. От Агенцията за закрила на детето заявиха, че са поискали от ГДБОП да свалят клипа, пише БНТ. 

Антимафиотите заявиха, че са уведомени за случая и работят по него

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.