
Коалицията „Продължаваме Промяната – Демократична България“ откри предизборната си кампания в столицата. В София те ще се явят на местните избори заедно със „Спаси София“ в „Обединение за София“. Началото на кампанията бе поставено пред Националния дворец па културата. На него присъстваха членовете на листата, народни представители от ПП-ДБ и симпатизанти. „Обединени за София“ са под номер 85 в интегралната бюлетина.
свързани
„Нашите цели са да върнем доверието на софиянци, че общината работи за тях. Да скъсим дистанцията, която има в момента, да възстановим добрата комуникация с гражданите, бизнеса, за да усетят, че общината работи за тях. И да решим много от системните проблеми, които виждаме“, заяви кандидатът за кмет на столицата от „Обединени за София“ – Васил Терзиев.
На коя дата България трябва да празнува своя национален празник?
Снимка: БГНЕС
Тагове: