„Локомотив“ (Сф) грабна футболист на „Уест Хям“ за два сезона

„Локомотив“ (София) осъществи трансфер. „Железничарите“ подписаха договор с централния защитник Гонсало Кардосо за 2 сезона.

свързани

22-годишният португалец разполага с впечатляваща визитка до момента в своята кариера. Преминава през отборите на „Боавища“, „Уест Хям“, „Реал“ (Бетис), а за последно се подвизава в отбора на „Маритимо“. Договорът му е за срок от 2 години.

„Пожелаваме му успех“, написаха от клуба.

Снимка: Официален сайт на „Локомотив“ (София)