
Червенокосата участничка от хитовия втори сезон на „Ергенът“ Пам проговори и за психичните проблеми, които има, пише Телеграф.
Момичето, запомнено с по-закръглената си фигура, има телесна дисморфия – разстройство, в което начинът, по който виждаш тялото си, е различен от реалността. Борейки се с ниското самочувствие, Пам иска да разпространи информираност за този проблем и да покаже съчувствие към страдащите от това.
„Трябва да обичаме тялото си и да се радваме и на минималния прогрес“, отбеляза ергенката, която усилено тренира от известно време във фитнес залата.