
НАГЛЕЦИ БЕЗСРАМНИ!
Карначе на скара – 4.45 лв., мешана салата – 1.86 лв…. бюфетът в Парламента!
ЗА НАГЛЕЦИТЕ В ПАРЛАМЕНТА ИНФЛАЦИЯ НЯМА!
За Тошко – на Слави лекето, с 16 000 лв. заплата, дето караше младите лекари да работят за 500 долара, инфлация няма, ама за него лапане на безценица има!
БОКЛУЦИ БЕЗСРАМНИ!
Пламенка ли ви храни? Купони за отстъпка, като социално слаби ли ви дават? Затова ли всички стискате кокала (карначето)?
Касовата бележка е от вчера. А на следващите снимки, пак от вчера, са две прасета – наяли се за 6 лева, охладили се на климатик и заспали на банките срещу над 16 000 лева заплати! Едното прасе е от ГЕРБ, а другото май от МЕЧ.
БОЕЦ призоваваме всички граждани за твърди действия – за оставка на правителството на Пеевски и мафията и разпускане на този свински парламент, пълен с паразити!
КАК НЕ ВИ Е СРАМ, БЕ, АЛЧНИ БЕЗСРАМНИЦИ ДОЛНИ!? ВСЕ НЕНАЯЛИ СЕ И НЕНАСПАЛИ СЕ!
Защо в училищата няма бюфети? Защо за нашите деца няма такива цени, а ги хранят пламенки с боклуци и крадат милиони? Някои ще кажат, че е популизъм да гледаме в чиниите на депутатите. НЕ! Докато им плащаме по една камара пари, а тези спят по банките и произвеждат само скандали и се грижат единствено за шкембета си, имаме право да им държим сметка за всичко и да ги гледаме под лупа!
Да питаме и „добрите сили“ вътре – вие защо мълчите за това безобразие? Дали щото и вие плюскате барабар с Шиши и останалите свинчуги карначета и пържоли за без пари за наша сметка?
Допълваме – също вчера едни други мутри забраниха на представители на БОЕЦ да предадат на Любо Иванов в ареста храна, вода, книги и дрехи. Любо е четвърти ден в ареста! Днес ще отидем пак.
Значи за младите лекари пари няма, а за вашите търбуси милиони има?!
ЩО ЗА ИЗРОДИ СТЕ ,БЕ?
ГС БОЕЦ във фейсбук
Източник bnews.bg