„Никога не е късно, да станеш за още по-голям резил”: Защо Костов налива черна боя върху абаносовия си имидж?

„Никога не е късно, да станеш за още по-голям резил”: Защо Костов налива черна боя върху абаносовия си имидж?

Казват, че без икономическа мотивация Командира не би се е трудил, тогава кой го буди, с какво го активират?

Никога не е късно, да станеш за още по-голям резил”, осъвременена българска поговорка.

В “Лице в лице” икономистът Иван Костов препоръчва да не се повишават работните заплати на българските работнициь а да се облекчи режима за внос на чужда работна ръка.

Защо го препоръчва Костов, защо налива черна боя върху абаносовия си имидж? Казват, че без икономическа мотивация Костов не би се е трудил, тогава кой го буди, с какво го активират? Ясно е, щом има слънце значи е ден, а в случая щом има пари за кампания за еврото значи имаме и Костовите внушения.

Но, какво каза днес при Ризова Костов?

Той, българският икономист препоръчва да не се повишават заплатите на българските работници, за да не се ускорява инфлацията, а да се внасят чужди работници. Значи … освобождаваме скъпите българските работници и наемаме евтини чужди.

Освобождаваме отгледаните, възпитани, обучени и квалифицирани от българските семейства и българската държава работещи, които отлитат като обслужващ, нискоквалифициран персонал в Клуба на богатите, а на техните места наемаме необразовани, невъзпитани и неквалифицирани небългари, неевропейци, нехристияни и разнорасови получатели на ниски заплати.

Костов препоръчва българските граждани да се откажат безвъзмездно в полза на Богатия клуб от вековната си грижа, инвестиция и надежда, грижата за бъдещето на своите деца и препоръчва и да приемем чуждите, с които безспорно се превръщаме в ниско технологична, високо ресурсна и обслужваща икономика, но и безспорно променяме българския генофонд.

Пламен Павлов



Mignews.info