Сайт на Пеевски и Мадам В: Лиляна Павлова се завръща с гръм и трясък като финансов министър на Борисов и БСП!

Тежката артилерия на Бойко Борисов и Делян Пеевски от най-мрачните години на тяхното управление се завръща с гръм и трясък на сцената.

“В усилените преговори за правителство се завъртя и името на бившия миистър на регионалното развитие Лиляна Павлова. Но вече като финансов министър.” Това пуска контролирано сайтът на Пеевски и Мадам Велева Епицентър.

Павлова ръководеше строителното министерство в първия и във втория кабинет на Бойко Борисов. В третия кабинет на ГЕРБ пък бе министър за българското председателство на Съвета на Европейския съюз. И трите кабинета грабежите бяха колосални и свършиха с бурни протести.

През 2019 г. бе избрана за евродепутат от листата на ГЕРБ, но се отказа от позицията, за да поеме поста на български вицепрезидент на Европейската инвестиционна банка. Мандатът й в банката изтече през есента на 2023 г.

Павлова бе и депутат в четири парламента и е емлбема на най-спорните и лоши практики пру управленията на ГЕРБ в тандем с Пеевски..

Източник bnews.bg