
Благой Георгиев – Джизъса призна, че не харесва пророчицата Ванга. Бившият футболист смята, че нейните сили са били дарба не от Бог, а от Дявола. Спортистът е много набожен и отрича всякакви ритуали за късмет, магии и други подобни, които според него са езически практики. Съжалява и за всички татуировки, които си е направил на младини.
Иначе Благо се хвали, че е спазвал коледните пости и е свалил много килограми от теглото си. По време на връзката си със Златка Райкова той беше много надебелял, но сега е в отлична форма.
Източник: hotarena.net