26 години. Цели 26 години Гала става рано всяка сутрин и си ляга с кокошките всяка вечер, за да бъде идния ден на екран и да води „На кафе“ свежа и с усмивка. Е да, но годинките си казват своето – и нейните, и тези в работата й. Водещата е изпаднала в тежък бърнаут и затова тази година излезе от предаването толкова рано, колкото не го е правила никога досега.
Цели два месеца „На кафе“ се води само от панелистите, без титуляр. А в коридорите на Нова ТВ упорито се шушука, че Гала ще се оттегли от предаването, макар договорът й да е за още един сезон. Тя иска да има повече свободно време за себе си и семейството, а чака и второто си внуче от щерката Мари Будева.

„Ставам на 60. В телевизията съм откакто се помня и не, че работата не ми харесва – обожавам я, но отдавна мисля, че е време за промяна. Време, което да отделям на себе си и на всички красиви неща в живота, без да бързам, да си уча уроците всяка вечер и да галопирам като кон до телевизията и обратно ката ден“, коментирала пред близките си водещата.
Няма да повярвате, но вече упорито се говори и кой ще я замести на екран, когато реши да се „пенсионира“. И не, това няма да е жена, няма да е Венета Райкова, а… Мон Дьо.
Името на Мон Дьо като титуляр на „На кафе“ се спряга все по-често, а и е ясно защо – той е от обичаните водещи, които с лекота „бъркат в душите“ на гостите си и изваждат оттам наистина лични и съкровени тайни.
Източник: Crimesbg.com
Razkritia.com