Жадна за слава!! Ето къде се намърда Ралица Паскалева след като я изритаха от „Игрите“! (съдраха я от бъзици)

Някои хора са влюбени, да не кажем и вманиачени по това да гледат себе си в телевизионния ефир. Както се казва „да ги дават у телевизора“… И една от тях очевидно е Ралица Паскалева.

Вместо да се съсредоточи върху професията си и да играе в театрални постановки като свои колежки като Радина Кърджилова, Луиза Григорова и много други, тя драпа ли драпа за „квадратната кутия“. И пак успя да се пробута.

Само дни след новината, че от „Игри на волята“ са й духнали под опашката, а на нейно място идва шампионката Ивет Лалова, Паскалева хукна да си урежда работите другаде. И… воала – от идната седмица тя влиза в „На кафе“ при Гала, където ще раздава акъли и ще коментира важни теми от ежедневието.

Да, това, че Ралица ще бъде „звезден“ коментатор в Нова телевизия, беше съобщено в официалната страница на предаването на Гала. Мнозина обаче шушукат, че тя няма да се задоволи само с обикновено гостуване, а ще иска да седне на стола на някой от досегашните панелисти.

Знае се, че медията ще се раздели с един или двама от втръсналите вече на публиката персони, но хора от кухнята се майтапят, че Паскалева сигурно ще направи пътека до кабинетите на ръководството, за да се цани за панелист.

Източник: Crimesbg.com

Razkritia.com

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *