За сефте!! Михаела Маринова проговори: Харесвам Дара и браво за победата й на Евровизия, но… (ето какво заяви)

Доста време мина от победата на Дара и Бангаранга на Евровизия във Виена, но нейната колежка и „съотборничка“ в редиците на Вирджиния рекърдс – Михаела Маринова, проговори едва сега. При това далеч не по собствено желание, а по принуда.

Тя беше гост на „Тази събота и неделя“, за да представи новото си парче „Медал“ и нямаше как да не бъде зачекната от водещите по най-щекотливата тема. А именно защо не е реагирала на победата на Дарина Йотова и има ли нещо вярно в това, че двете са съпернички отдавна…

Михаела първо на няколко пъти се опита да извърти нещата и да насочи разговора в друга посока, но като видя, че е приклещена до стената, измънка с две думи:

„Аз много харесвам Дара и се радвам за победата й, която е победа за цялата ни страна. Но това далеч не означава, че животът и кариерата на останалите артисти приключва и всички ще зациклим в една точка, докато отминат фойерверките и лаврите. Напротив – ние нямаме нищо общо с това и продължаваме да работим и да се срещаме с феновете си, както досега“, каза Михаела.

Колкото до парчето „Медал“ и думите в текста, които бяха отчетени като реакция срещу Дара, Маринова обясни, че песента е написана още през миналото лято, но е пусната чак сега и няма никаква връзка с Йотова.

Източник: Crimesbg.com

Kliuki.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *