Татко Петко пробва да „обязди“ протеста: Да отидем на гости на Борисов

Татко Петко пробва да „обязди“ протеста: Да отидем на гости на Борисов

Тази театрална игра пред камерите е станала непоносима, коментира бащата на Кирил Петков, който този път дава акъл на протестиращите

Бащата на Кирил Петков – Петко Петков пробва да „обязди“ протеста на софиянци срещу Бойко Борисов и Делян Пеевски. Днес той реши да дава съвети на софиянци кога и къде да протестират.

Татко Петко се възмути днес от пренебрежителното отношение на лидера на ГЕРБ към протестите срещу властта и предложи следното: „Понеже Борисов не е видял протеста, на следващия протест да му отидем на гости“.

Идеята си той публикува на своята страница във фейсбук. Още не е ясно обаче дали сценарият за следващия протест ще се развие по неговото предложение.

Появата на Борисов днес пред така наречените журналисти в Народното събрание беше истинско изпитание за всеки мислещ българин. Как може човек, който е видял хиляди свои сънародници да искат неговото оттегляне, да продължава да демонстрира тази арогантност? Как може да се обръща с менторски тон към хора, които го превъзхождат интелектуално и морално?“,  коментира на страницата си Петко Петков. „Тази театрална игра пред камерите е станала непоносима. Сякаш живеем в паралелна реалност, където фактите не съществуват, а истината се определя от контролираните медии.  Българското общество заслужава повече. Заслужава лидери, които говорят честно, а не манипулатори, които ни третират като малоумници. Промяната няма да дойде отвън. Тя ще дойде, когато ние, гражданите, решим, че сме имали достатъчно от този евтин спектакъл„, допълва той.



Mignews.info