Стилияна Николова каза кое е ѝ било по-трудно от отпадането от финала на Олимпиадата

Късният час не спря стотици, които искаха да подкрепят златните ни момичета. Сребърната Боряна Калейн още не може да осъзнае какво е постигнала. Тя благодари на своята треньорка Марияна Памукова.

„Това е човекът, който ме отгледа в залата и благодарение на когото съм това, което съм днес и като гимнастичка, и до голяма степен като личност“, заяви гимнастичката.

„Виждам удовлетворен човек, виждам човек, който израсна, разви се и е готов да влезе в живота„, каза нейната треньорка.

свързани

Стилияна Николова със сигурност не иска да си спомни нощта след квалификациите.

„Нощта премина тежко, но още по-тежко ми беше на следващия ден, когато моите съпернички се състезаваха на финала, а аз ги гледах“, сподели гимнастичката.

свързани

А пред ансамбъла тепърва предстоят незабравими мигове, според треньорката им Весела Димитрова.

„Жестоки бяха и съм много доволна, и много ги обичам. Мисля, че това не беше тяхната Олимпиада, но показаха една класна гимнастика и много сложна“, коментира тя.

свързани

А самите момичета трудно скриваха вълнението и притеснението си.

„Това е един много ценен урок, от който ще се водим може би още 4 години. Благодарим на всички за подкрепата и съжаляваме, ако сме разочаровали някого“, допълни гимнастичката София Иванова.

Накрая всички погледи са отправени към Лос Анджелис след 4 години.

Вижте повече във видеото.

Снимка: lap.bg