Отдавна вече всички сме наясно каква е целта на Мартин Николов, за да влезе в „Ергенът“. Не, тя не е любов, нито дори жени – той си има достатъчно… Целта е една и тя му е болната тема, идеята фикс в живота – славата! Да, Марто влезе за слава и с такава ще си излезе. Защото участието му във формата ще се помни дълго, заради сценария, който ще го направи различен и ще го отличи от другите двама ергени.

Докато Виктор Русинов и Васил Пенев ще останат в имението си до финала, то Елвиса го напуска още тези дни. Да, да, затова екипът реши да включи и трети ерген – съвсем ненадейно… За да не остане Виктор сам, след маниите на Марто да изпъква и да внася изненади.

Тези дни ще видим как той ще извика трите си фаворитки – Силвия, Анна-Мария Граченова и Мартина Петрова, за да им каже, че вече е избрал за себе си и Даниела Рупецова му е избраницата. Ще бъде уж честен и ще ги изпрати да си ходят към България.

Разбираемо е, че в това положение Мартин няма как да остане повече в имението и да ходи на коктейлите с другите, така че около десетина дни той и чепеларката ще бъдат настанени от екипа в хотел в столицата на Шри Ланка – Коломбо, където ще се проследи развитието на връзката им.

Че всичко това е нагласено, отдавна е ясно. Връщайки се у нас, Мартин си тръгва по старо му и пет пари не дава за желанията на Рупецова. А тя осъзнава това и се връща при старото си гадже.
Източник: Crimesbg.com
Kliuki.bg