
„Манчестър Сити“ тресна с 3:1 „РБ Лайпциг“ във втори мач от група G на Шампионската лига.
Почти до края на срещата мачът вървеше 1:1, но в заключителните минути „гражданите“ показаха защо са актуалният носител на купата с Ушите.
свързани
През миналия сезон двата тима отново се срещнаха в Шампионската лига, само че в 1/8-финалната фаза. Тогава „Сити“ разби „Лайпциг“ с внушителното 7:0 на своя стадион.
Фил Фоудън откри за носителя на Шампионската лига от миналия сезон. Английският национал бе точен в 25-ата минута. В началото на втората част Лоис Опенда изравни. Хулиан Алварес вкара за 2:1 в 84-ата мин. В добавено време друга резерва – Джереми Доку, оформи крайния резултат.
Четете цялата статия в gol.bg.
Снимка: БГНЕС
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове: