Под носа на годеницата му: Крадци задигнаха вещи за 1 млн. паунда от дома на звезда на „Сити“

Звездата на „Манчестър Сити“ Джак Грийлиш стана жертва на обирджии, които са задигнали вещи на стойност 1 милиона паунда от дома му. Това се е случило докато английският национал играе за „гражданите“ при победата над „Евертън“ в мач от Висшата лига в сряда вечерта.

Годеницата на Грийлиш Саша Атууд и други членове на семейството му са гледали неговите изяви по телевизията, когато са чули крадците, нахлули в къщата в Чешър. Задействала се е аларма и към дома е бил изпратен полицейски екип, включващ хеликоптер, кучета и няколко служители на реда, които обаче не са успели да заловят извършителите, информира БГНЕС.

свързани

До момента не са направени арести по случая и разследването продължава, съобщава от полицията в Чешър.

Грийлиш е бил уведомен за инцидента след края на двубоя в „Ливърпул“, спечелен от „Сити“ с 3:1.

Снимка: БГНЕС