Натали Трифонова нито ще е самотна майка, нито сама ще се грижи за новороденото. Това твърди самата тя след като се появиха слуховете, че с мотошампиона са се разделили.

Двойката са си заедно и са в трепетно очакване да гушнат сина си. Това се разбира от интервюто, което даде блондинката за списание „Дива”, което публикува бременната й фотосесия. Тв звездата отдавна е харесала с какво име ще кръсти бъдещото си отроче. То ще проплаче в началото на октомври. Защо не и на 2 когато е рождения ден на Натали. Не разказва как ще го кръсти, но намеква, че няма да е стандартно и трябва да подхожда на фамилията на баща му. Която е Чой.
Слуховете, че Натали не е с Чой се появиха тъй като никой не ги бе виждал заедно след като Трифонова обяви публично бременността си. Оказа се, обаче решението е на двамата, които са го взели съзнателно, Да запазят щастието си единствено само за себе си и да не хранят медиите с клюки. Самият Мартин Чой отдавна е известен с желанието да пази личния си живот от публичност.
Натали споделя още, че след като роди бебето няма да бърза да се връща на екран. Ще го гледа и смята да изпита най-вълнуващите мигове от майчинството.
източник: ХотАрена