„Ман Сити“ диша във врата на „Арсенал“ след победа над „Нотингам“

„Манчестър Сити“ посегна сериозно към титлата във Висшата лига, побеждавайки с 2:0 „Нотингам“ като гост. Йошко Гвардиол и Ерлинг Холанд се разписаха за успеха на „гражданите“.

Тимът на Гуардиола продължава да държи съдбата си в собствени ръце и при положение, че спечели последните си четири двубоя, то ще триумфира отново с титлата. 

„Ман Сити“ изостава на една точка зад лидера „Арсенал“, но има и един мач по-малко.

Снимка: БГНЕС