Мадам В от Нюзкурника: Пеевски първо ще направи партията силна, а после ще и измисли идеологията!

Според Мадам Велева: Пеевски първо ще направи силна партия, а после ще и измисли идрологията и политиките, които ще следва.

Моят съвет е Пеевски, като убеден демократ, награден с евроатлантическия приз “Магнитски”, да пусне една анкета или референдум сред купените роми и криминалния контингент и те да решат дали ще са лява, дясна или центристка партия.

Дотогава ще броим Новото начало или Еврома 2 за партия на организираната престъпост и купените ромски гласове.
Лошата новина за Мадам В и спонсора и Пеевски е, че това в най-непостоянният електорат – бандитите разбират само от бухалките на Шиши и от чадъра му, който ги пази от закона, а ромите са като врабци – събират се по избори там, където има трохички за тях.

И не е смешно, нелепо и трагично е положението. Това сподели в социалните мрежи журналистът Николай Бареков.

Източник bnews.bg