„Левски“ удари с 2:0 „Локомотив“ (Пд) в шоу на „Лаута“

С безпогрешен ход „Левски“ продължи в Първа лига, постигайки трета поредна победа от началото на сезона. Хората на Станислав Генчев удариха с 2:0 „Локомотив“ (Пд) насред стадиона в парк „Лаута“ в дербито от 3-ия кръг на шампионата.

В герои за „сините“ се превърнаха Асими Фадига и резервата Мустафа Сангаре. Първият  реализира  още в 9-ата минута на срещата. Сангаре пък подпечата победата в 85-ата минута.

свързани

Двата тима изнесоха здрав мач под тепетата, като гостите от столицата имаха известно предимство и създадоха повече положения от своя съперник. По веднъж и гредите спасиха вратите на Пламен Андреев и Мартин Луков. С този успех Станислав Генчев изравни Любослав Пенев в треньорската битка помежду им. Двамата вече имат по 3 победи в мачовете на отборите, на които са били наставници.

Четете повече в gol.bg.

Снимка: lap.bg