КРАЙ!! Димо Алексиев ОТИВА В ЗАТВОРА за година и половина: Съдът се произнесе преди минути! (ВИЖ ТУК)

Свърши се! Актьорът Димо Алексиев отива в затвора и то веднага. Той ще остане там през следващата година и половина, или общо 18 месеца – толкова му отсъди Районният съд в столицата преди минути.

Знаем, че прокуратурата настояваше за наказание от 2 години затвор и то при първоначален строг режим като отбеляза, че времето, което Алексиев е прекарал в ареста, може да му се приспадне.

Димо опита да се противопостави на съд и прокуратура, но не му се получи, тъй като е нарушил предишната си условна присъда и то отново за същото престъпление – управляване на автомобил в нетрезво състояние.

Знаем, че в края на миналата година той бе хванат да шофира колата си с 1,68 промила в кръвта, заради което прекара два месеца в ареста. Тогава Димо се молеше да го пуснат, защото имал болно бебе у дома и трябвало да се грижи за него, но магистратите не зачетоха молбата му.

Оказва се, че жена му Анджела Медзикян ще трябва да се грижи сама за двете им дъщери още година и половина, докато Димо Алексиев ще търка наровете в пандиза и ще се надява да „попадне на хора, за да стане човек“…

Източник: Crimesbg.com

Razkritia.com