Извънредно! Пеевски готви ново нахлуване в Президентството с прокурори и ДАНС

Пеевски е заповядал на Сарафов да подготви нова акция в президентската институция, за да арестува хора от екипа на Румен Радев. Това научи най-четената медия в социалните мрежи BNEWS от източници от най-близкото обкръжение на лидера на Новото начало, който се покри в дълбока конспирация, откакто започнаха поредните за последните 12 години мощни граждански протести срещу него.

Тази идея се е обсъждала в най-тесен кръг между Пеевски и Сарафов. Идеята дошла в миг на отчаяние, за да се хареса на протеста останалият без мандат и.ф. главен прокурор, който от тази вечер става персона нон грата на 4 етаж в Съдебната палата. На русофобите да подхвърлим нещо русофобско, нали крещят, че тук не е Москва, смигнал Шишкото на своето протеже от 8-те джуджета.
Пеевски му заповядал да удари екипа на Радев и да ги обвини в шпионаж в полза на Русия. Така Шишкото се надявал да разколебае жълтопаветния протест срещу себе си и бухалката си Сарафов, който скандираше незнайно защо “Тук не е Москва!”.

Пеевски се заканваше на търси кеша от Пътя на Копринката, но сега ще търси агенти на Путин, забравяйки отличните отношения на Радев с президента Тръмп и американците. Шишкото имал намерение да се подмаже на немското правителство и на немските медии, които в прав текст обявиха, че го смятат за руски агент и въобще не са далеч от истината. За всички в ясно какъв е генезисът на Пеевски и вече отдавна Западът отказа да му се връзва на театралните постановки от селските вечеринки.

Пеевски щял да полза този път ДАНС, която подчини под свой контрол с и.ф. председател, след като принуди човека на Радев Пламен Тонев да напусне службата и да оглави архива на бившата ДС.

Самият Пеевски заплаши веднага след изборите Радев, че ще нахлуе с тумба цигани и фантоми от помашките села в Президентството, за да му “търси кеша”.

Идеята Сарафов да щурмува Дондуков била и заради страха на Пеевски от новата партия на Румен Радев. Социологията и предричат феноменален успех и да спечели половината от гласовете на българските избиратели. Пред свои служители лидерът на ДПС Ново начало заявил онзи ден, че ще съсипе президента за 24 часа с КОНПИ и с прокуратурата, ако тръгнел да прави партия. Въпреки всичко, Пеевски е под обсада и изпитва сериозен страх за кожата си и затова не смее да напада Радев, а му праща послания със сърчица през посредници. Пеевски си мисли, че никой няма да го заподозре, когато прати Сарафов в президентската институция и се надявал да припише решението за атаката на Борисов. Дълбока заблуда.

Източник bnews.bg