Ергенка измамена от фризьори в Брюксел

Финалистката на миналия сезон на „Ергенът“ Елена сподели, че е била измамена от фризьори.

„Аз си резервирам час през телефона, за да си боядисам корените“, обяснява интелектуалката, но какво се оказа? „В цената не са били включени сешоар и измиване!“ След като е отишла в салона, Елена е трябвало да плати двойно повече, за да й се направи всичко, което е очаквала. Явно, ергенката не е знаела каква е практиката в Белгия и се е подвела.

“Трябва да сме благодарни на хората в България, които ни правят красиви”, дава си сметка брюнетката, която харесва коректността на българските фризьори.

Източник: hotarena.net