Ергенка забрави за телефона си

Елена от „Ергенът 2“ почти не използва телефона си, пише България Днес. Тя се похвали, че спазва своя дневен лимит от един час, а мобилното устройство хич не й липсва.

Ергенката запълва свободното си време, четейки книги, и все по-рядко се сеща да проверява социалните мрежи. 

Източник: hotarena.net