
Виктория навърши официално 37 и на практика се намира в най-хубавите си години. По всичко личи, че годеницата на популярния водещ е доволна от живота си. По случай рождения си ден тя се разписа с емоционално послание в социалните мрежи. За нея 37-те броя зад гърба ѝ са изпълнени с победи и загуби, с опит и поуки, с щастие и сълзи.
Рожденичката признава, че последните 10 години всъщност са най-хубавите в живота ѝ. Пожелава си здраве и спокойствие, както и безброй поводи за усмивки. Не пропуска да подчертае, че е благодарна за хората, които я обичат и изпълват дните ѝ с щастие.
Разбира се, Димитър Рачков има сериозен принос в това Виктория да се чувства уверена и пълноценна. Последователите ѝ също ѝ пожелаха все хубави неща. Как ще отпразнува рождения си ден, може би ще видим в следващите дни.
А дали и скоро ще чуем сватбени камбани, след като годежът на влюбените е факт, също е въпрос на дневен ред. Лятото е чудесна възможност за сватба и немалко популярни личности използват топлите дни, за да се венчаят.
Източник: bgdnes.bg