Борисов взима завоя към Румен Радев и скоро Пеевски ще е сам срещу всички и целия българския народ!

Много нюансиран и внимателен към Радев Георги Харизанов от ГЕРБ по Нова Нюз. Обикновено е циничен и груб, сега е като спънат кон.

За сметка на него Шишко е надул шушоните на Роската Желязков, който си негово прокси. Роската надува свирката и вдига пара срещу Референдума. (Желязков е собственост на Пеевски, а не на Борисов, иначе нямаше кметовете на Пловдив и Стара Загора да представят ГЕРБ пред ЕНП във Валенсия).

Не изключвам, че Борисов опитва или вече се е присламчил до Румен Радев срещу Пеевски.

Пеевски може да се окаже сам срещу всички и срещу българския народ.

Източник bnews.bg