Алек изрита Виктория от „Ергенът” като ненужна вещ (Момата стана изкупителна жертва след секс скандала)

Изненадващ бе снощния финал на церемонията на розата на романтичното шоу. Цял ден вилата в имението бе разтърсвана от скандали между момичетата, които се скараха жестоко с Валерия след срещата и с Алек. Изкараха я виновна за това, че ги е подвела как е правила секс с ергена.

Докато течаха разправиите кой крив кой прав между момичетата най-неусетно настъпи времето на заветната церемония. Този път любимките на Алек трябваше да получат златна роза. И ако всички се чудеха коя  дама ще отпадне сред  зрителите тръгнаха залози дали ще е Валерия, която без да иска се похвали как  Алек, че й е посегнал сексуално. Или ще е Криси която му разказа как Вал го е изложила пред всичките момичета.

Само, че този сценарий не се случи. Без роза остана Виктория Асенова която и тръгна по-много тъп начин и зрителите пишат: „Колкото и да съм я критикувала за мрънкането й не  ми  допадна колко лошо я гледаше Алек,  в случая не бе направила нищо, за да получи тоя поглед от принца.”, „Нека не се изненадваме, много безславно махнаха Виктория , изнесе им голяма част от сезона унизиха я чрез Мария , унизиха я и  чрез Теа,  накрая я изритаха като ненужна вещ и явно по-ценна им е противната Криси, с която я смениха. Много долна постъпка!”, „Вики остана разочарована от двойната среща, престана да й пука и много й личеше. Затова от продукцията решиха да я  изритат!”, са част от зрителските мнениия.

Източник:Фейсбук