ТУШЕ!! Гаджето на Виктор Стоянов ПОПИЛЯ и ергени, и моми! (ето как изригна Поли Недкова)

До момента само Виктор Стоянов се изказваше публично за новия сезон на „Ергенът“ и бая ги „насоли“. Той пусна три видеа, две от които бяха посветени на простотията и празнотата на Даниела Рупецова, а едно осмиваше ергените.

Ето че и половинката на първия ерген у нас – Поли Недкова, реши да не си трае и си отвори устата по темата. Тя даде своите си „5 стотинки“ по въпроса, провокирана от партитата, които организира в имението Мартин Николов и по-специално това, на което гърмеше мощна чалга. В пиков час и в национален ефир.

Очевидно това извади от кожата й Поли Недкова, която е умна, интелигентна и доказано стилна дама. Тя изригна в мрежата с поредица от сторита, в които показа простащината на Елвиса и момите, но упрекна най-вече медията, че си позволява да излъчва подобни гнусотии.

„Дива чалга в националния ни ефир – браво, евала! Добре, че през живота си не съм попадала на място като „Ергенът“, в което около теб да гърми чалга и да се „лее“ борсущина. Недоумявам как и защо това нещо се показва на българите вече няколко месеца“, коментира Поли.

И добави, че всеки път, когато някъде около нея зазвучи чалга, тя моментално напуска помещението и дори не дава обяснение за действията си.

Източник: Crimesbg.com

Kliuki.bg