
Инспектори от КОНПИ звъннали на телефона на Бойко Борисов да го извикат и да го разпитат за Къщата в Барселона и за Мис Бикини.
Баце се насрал от шубе и звъннал на Пеевски да го пита кво става, че го търсят от КОНПИ за Барселонагейт. И за всеки случай звъннал на Менко да пристига в Банкя с менците, с Рая Назарян и с актива на ГЕРБ – Лели и ГЕРБ – ММА да му пазят страх.
След малко му звъннал Шиши обратно и му вика: “ХА-ХА, споко, бе, грешка е било. Те, колегите, са се объркали леко и са ти звъннали малко по-рано, отколкото трябваше!”
“А следващият път пак се изкажи неподготвен, че си против правителството на Роската Желязков … ХА-ХА!”
Николай Бареков
И аз не мога да ги запомня всички в ПП.
Този депутат никога не е бил кмет на “Витоша”, но не е изключено да стане, нали?
Важното е, че КПК е непогрешима и не звъни на кметове на ГЕРБ и ДПС. Значи всичко е точно.
Ивелин Николов
Източник bnews.bg